Мінімальне замовлення

700 грн
1100 грн
1500 грн
Тарифи на вивезення будівельного сміття в Одесі

350 грн/год
1.5т 1.8м 10м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 350 грн/година
Стандарт
Газель (будка) довжиною кузова не менше 3 м та висотою від 2 м.
450 грн/год
1.9м 13м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 450 грн/година
Екстра
Меблевий фургон (будка) довжиною кузова не менше 4 м та висотою від 2 м.
700 грн/год
10т 2.1м 24м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 700 грн/година
Максі
Велика вантажівка, кузов від 6 м для об'ємних вантажів та великих переїздів.
1100 грн/год
24т 2.4м 45м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 4 години часу. Далі: 1100 грн/година
Фура
Напівпричіп тентований для перевезень і доставок вантажу до 22 т.
Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
У вартість входить:
Мінімальне замовлення дві години 200 грн/год
Наступна година 200 грн
Поверховість до 5 поверху
Розбирання - збирання меблів
Упаковка майна та побутової техніки
Навантаження - вивантаження майна та меблів
Тарифікаця після першої години По 10 хв.
Знижка 5% На Другий заказ та 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Будь-які форми оплати Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ

Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта, піше перенесення від 100 метрів оплачується додатково.
Докладніше
ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКА
Мінімальне замовлення 2 години. Один вантажник 200 грн/година.
МІШКИ ДЛЯ СМІТТЯ ВАРТІСТЬ: 20 ГРН/ШТ
Надаємо будь-яку кількість міцних (50 кг) пропіленових мішків для будівельного та побутового сміття.

Перевезення здійснюються у такому порядку:


 • 01 Ви дзвоните до нас по одному з номерів телефону або залишаєте заявку, заповнивши форму зворотнього зв'язку
 • 02 Керуючий персоналом попередньо розраховує вартість наших послуг та укладається договір
 • 03 Як тільки досягнуто взаємної домовленості, встановлюється час прибуття машини на об'єкт
 • 04 Будівельне сміття завантажується на спецтехніку (фургон, самоскид, вантажівка) та вивозиться згідно з регламентом утилізації
 • 05 Оплата замовлення доступна будь-яким способом — приймаються готівка, кредитна картка, банківський рахунок
Месенджери для оформлення замовлення
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани щодо транспортування та переїзду

Вивіз будівельного сміття


Перевезення «Camel» виконають вивіз будівельного сміття в тих обсягах, яких вимагає Ваш об’єкт

Ремонтні роботи або будівництво є творчим і конструктивним процесом, який покликаний поліпшити житлові умови, удосконалити виробництво, допомогти збільшити продажі, навчити корисним професіям ще більше охочих. Все залежить від того, яке призначення має будівля або приміщення, яке будується або де проводиться модернізація. Постійна взаємодія з різними матеріалами неминуче призводить до накопичень ошметків будівельної піни, мішків з-під церезиту, битого скла, трісок деревини, грудок шпаклівки, банок з-під фарби та грунтовки, шматків шиферу, пінобетону, цегли, скловати та багато, багато іншого. Не завжди є можливість того, що будівельники самі в змозі прибрати сміття, тому що одна спеціалізована бригада може змінювати іншу, а накопичення все збільшуються. Поряд з цим, можлива підготовка приміщення або будівлі під ремонт — тоді після зносу перекриттів, стін, їх застарілих оболонок і дерев’яних елементів потрібно всього цього позбавлятися. І чудовий вихід із цієї складної ситуації є, і відповідний транспорт завжди до Ваших послуг. Перевезення «Camel» (Одеса та Одеська область) виконають вивіз будівельного сміття в тих обсягах, яких вимагає Ваш об’єкт. Наша компанія спеціалізується на прибиранні всіх предметів, які Вам заважають, та подальшому їх перевезенні на міське сміттєзвалище, спеціальне сховище відходів будівництва або туди, куди Ви вважаєте за потрібне.

Із яких етапів складається вивіз будівельного сміття?

 • По-перше, щоб замовити вивіз будівельного сміття, потрібно зв’язатися з нами. Найпростіше це зробити за допомогою контактного номера телефону, представленого на нашому мережевому ресурсі perevozki-camel.com.ua. Також на сайті доступна форма зворотного зв’язку — заповніть її і Вам неодмінно передзвонять.
 • Мувінгова компанія, в якій працюють найкращі вантажники в Одесі — це перевезення та вантажоперевезення «Camel». Отримавши детальну консультацію від компетентного менеджера, Вам більше не доведеться турбуватися. Процес вже запущений і ми негайно беремося до справи. Підкреслимо, що ціна на вивіз будівельного сміття в регіоні місто Одеса та Одеська область у нас найнижча, тому прийнятна переважній більшості наших співвітчизників та українських компаній.
 • Як замовити послугу вивезення будівельного сміття ми пояснили — далі розрахунок. Вартість формується від кількох факторів. Керівник перевезеннями і вивезенням їх обов’язково враховує. Коли кошторис готовий і менеджер із клієнтом «вдарять по руках», починається фактична реалізація замовлення.
 • Команда муверів, що складається з міцних вантажників та кваліфікованого водія, прибуває на об’єкт у чітко обумовлений час. Далі все відбувається за добре відпрацьованою схемою.
 • Проводиться збір сміття, його винесення та навантаження на спеціальний автотранспорт — це може бути фургон, мікроавтобус або спеціальна вантажівка, самоскид.
 • Після закінчення виносу та навантаження будівельного сміття на автомобіль можливе прибирання приміщення або всієї будівлі — ця опція обговорюється додатково.
 • Після навантаження вантажівка, пікап чи фургон відправляється на місце викиду сміття. Можливе проведення кількох таких ходок для повного завершення процесу очищення об’єкта.

Скільки коштує вивіз будівельного сміття в Одесі?

Зрозуміло, вартість формується з кількох факторів, але перевезення «Camel» завжди враховують економічну ситуацію в країні, тому українські користувачі дуже цінують об’єктивність наших розцінок.

Ціна навантаження та вивезення будівельного сміття залежить від таких моментів, як:

 • Тип транспортного засобу, який підбирається в залежності від виду субстанції, що перевозиться — це може бути глина, грунт, інші підвиди грунту. Також важлива кількість та обсяг вантажу. Вартість робіт у результаті залежить від його ваги.
 • Місце розташування об’єкта. Цей момент дуже важливий, оскільки великогабаритні автомобілі не завжди здатні під’їхати до непристосованої для подібних робіт будівлі, яка знаходиться у вузькому провулку або на височині. Додаткові складнощі з проїздом та під’їздом оплачуються додатково.
 • Час перебування на об’єкті команди вантажників та транспортного засобу. Якщо роботи продовжуються далі з вини замовника, відповідні розцінки збільшуються пропорційно доданим годинам роботи.
 • Поверховість — в залежності від висоти поверху зростає і вартість зносу та спуску будівельного сміття. Це цілком виправданий фактор, тому що має велике значення спосіб, яким сміття опускається вниз — сходами, в кабіні ліфта, у спеціальному пристрої: в такому, як підвісна будівельна люлька.

Чому вибирають перевезення «Camel» для такої послуги, як вивіз будівельного сміття?

 • Базова перевага, яку має наша мувінгова компанія, це те, що не потрібно оплачувати окремо транспортний засіб ті дії, які здійснюють вантажники (Одеса). Все в одному комплекті — Ви оплачуєте вивіз будівельного сміття в комплексі, який проводиться під наглядом кваліфікованого та надійного керуючого.
 • Висока результативність. Ви самі із задоволенням переконаєтеся в тому, як зміниться приміщення після того, як його позбавлять від ошметків і сміття, що накопичилися за довгий ремонт або будівництво. Ефективність дуже важлива і для нас, тому кожен вивіз будівельного сміття в Одеській області завершується оцінкою якості виконаних робіт замовником.
 • Згідно з попередньою домовленістю вантажники пакують сміття у щільні та міцні пластикові мішки, які містять великі обсяги. Така тара легко вантажиться в транспортний засіб, що надзвичайно прискорить процес, у чому зацікавлені всі — виконавець завдання та клієнт.

Окремо зазначимо, що утилізація будівельного сміття здійснюється нами акуратно та відповідно до тих положень, якими регулюється ця галузь господарської діяльності в Україні. Місту Одеса не буде завдано жодного занепокоєння, а місцева влада не буде до Вас у претензії.