Мінімальне замовлення

700 грн
1100 грн
1500 грн
ТАРИФИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ РЕЧЕЙ В ОДЕСІ

350 грн/год
1.5т 1.8м 10м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 350 грн/година
Стандарт
Газель (будка) довжиною кузова не менше 3 м та висотою від 2 м.
450 грн/год
1.9м 13м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 450 грн/година
Екстра
Меблевий фургон (будка) довжиною кузова не менше 4 м та висотою від 2 м.
700 грн/год
10т 2.1м 24м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 700 грн/година
Максі
Велика вантажівка, кузов від 6 м для об'ємних вантажів та великих переїздів.
1100 грн/год
24т 2.4м 45м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 4 години часу. Далі: 1100 грн/година
Фура
Напівпричіп тентований для перевезень і доставок вантажу до 22 т.
Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
У вартість входить:
Мінімальне замовлення дві години 200 грн/год
Наступна година 200 грн
Поверховість до 5 поверху
Розбирання - збирання меблів
Упаковка майна та побутової техніки
Навантаження - вивантаження майна та меблів
Тарифікаця після першої години По 10 хв.
Знижка 5% На Другий заказ та 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Будь-які форми оплати Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ

Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта, піше перенесення від 100 метрів оплачується додатково.
Докладніше

Перевезення здійснюються у такому порядку:


 • 01 Ви дзвоните до нас по одному з номерів телефону або залишаєте заявку, заповнивши форму зворотнього зв'язку
 • 02 Керуючий персоналом попередньо розраховує вартість наших послуг та укладається договір
 • 03 Як тільки досягнуто взаємної домовленості, встановлюється час прибуття машини на об'єкт
 • 04 Проводиться негайне та акуратне навантаження майна на спецтехніку, прибуття на адресу, вивантаження
 • 05 Оплата замовлення доступна будь-яким способом — приймаються готівка, кредитна картка, банківський рахунок
Пакувальні матеріали

Картонний короб

Плівка стрейч

Листовий картон

Папір для пакування

Кутник картонний

Повітряно-пухирчаста плівка

Месенджери для оформлення замовлення
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани щодо транспортування та переїзду

Перевезення речей


Послуга перевезення речей від «Camel» — зручний і своєчасний сервіс

Раптовий або добре спланований переїзд у нове місце проживання, отримання посилки та доставка її додому, транспортування товару на торгову точку тощо, зокрема, є спеціалізацією діяльності, яку на відмінному рівні здійснює наша мувінгова компанія в Одесі (Одеська область). Послуга перевезення речей від «Camel» — зручний та своєчасний сервіс, ціна якого повністю відповідає очікуванням наших замовників. Вартість послуги перевезення речей, замовити (Одеса) яку дуже просто, актуальна для складної ситуації, що склалася у зв’язку з кризою в Україні. Клієнти раді звернутися до нас з однієї простої причини — міцні та ввічливі вантажники, професійний водій допомагають людям вирішувати їхні складні побутові питання за найдемократичнішими та найадекватнішими розцінками.

У цій складній ситуації, що склалася у світі загалом, і в нашій країні зокрема, спостерігаються масові міграції народів з однієї території на іншу, з однієї частини держави до іншої, зі старої квартири та району до нової квартири та району. Переїзд в Одесі — це не складна процедура, якщо звернутися до правильних виконавців замовлення.

Мувінгова компанія с надає послугу перевезення речей у найкращому виконанні, оскільки наші вантажники (Одеса), замовити яких дуже просто, зателефонувавши до нас — це найкращі спеціалісти своєї справи у місті. Саме собою справа досить клопітна, що для всіх не секрет: хоча б один раз кожен з нас переїжджав з однієї локації в іншу. Але є до кого звернутися по професійну допомогу. Це дійсно важливо, тому що багато хто почувається дещо розгублено перед усіма цими коробками, пакунками, вузлами та пакетами, які до того ж ще потрібно спочатку зібрати. Як за помахом чарівної палички, після дзвінка на вказаний на сайті perevozki-camel.com.ua номер телефону з’являється згуртована команда професіоналів, яка делікатно та оперативно починає вирішувати Ваші проблеми, пов’язані з таким відповідальним завданням, яке є перевезення речей в Одесі за найкращою ціною у регіоні.

Що входить у сервіс перевезення речей від агентства «Camel»?

 • Збір речей та упаковка в заздалегідь обумовлені пакети та коробки — далеко не завжди потрібна така участь наших співробітників, але якщо потрібно, то без проблем (окремий тариф, який заздалегідь обумовлюється).
 • Розбирання меблів — це також додаткова опція з певною тарифікацією.
 • Завантаження всього майна в автомобільний транспорт (вантажівка, фургон, пікап, мікроавтобус).
  Переїзд у майбутню локацію проживання.
 • Розвантаження автомашини із занесенням упакованих коробок, мішків та пакетів за вказаною адресою.
 • Можливий підйом на поверх — до 5-го поверху та вище згідно з розцінками на поверховий підйом вантажів.
 • Складання та розставляння меблів у новому приміщенні (завершення додаткової та окремо оплачуваної опції).

Часто під час перевезення речей зовсім незайвим виявляється винос чи навіть вивіз сміття. Вантажоперевезення орієнтовані на клієнта, тому від їх побажань залежить багато чого. Якщо раптово скупчилося сміття і його незручно залишати в старій квартирі або будинку, то ми звичайно ж позбавимо замовника цієї дрібниці. Зазначимо, що переїзд з одного приватного будинку до іншого може бути більш трудомістким, ніж переїзд із однокімнатної квартири, тому тут дещо інші розцінки, які, однак, цілком адекватні та об’єктивно виправдані.

Скільки коштує перевезення речей в Одесі?

Важко назвати певну суму для публікації в цій статті, але в одному (і в головному!) будьте певні — один дзвінок менеджеру або заявка на сайті, після якої Вам неодмінно передзвонять, і Ви чітко уявлятимете скільки коштує перевезення речей (Одеса), виконана на найвищому рівні. Конкурентна ціна є досить демократичною. Це важлива умова, що дозволяє співробітникам «Camel» відчувати задоволення від виконаної роботи, яка, крім заробітку, включає можливість допомогти нашим співгромадянам у такій важливій справі, як переїзд або доставка довгоочікуваної посилки. Іноді доставка речей передбачає транспортування холодильника або пральної машини з магазину. На сьогодні гіпермаркети та супермаркети побутової та офісної техніки не прагнуть обов’язково надати безкоштовну доставку, тому ми будемо раді професійно заповнити цю прогалину.

Переваги замовлення послуги перевезення речей від «Camel»

 • Старанний підбір автотранспорту — фургон, мікроавтобус, вантажівка доставить Ваше майно та матеріальні цінності точно за адресою без пригод.
 • Досвідчений водій, здатний обрати оптимальний маршрут, оптимізує логістику доставки, скоротить шлях і довезе вантаж в цілості та безпеці.
 • Вантажники застосовують спеціальний такелаж (гаки, карабіни, блоки, ланцюги, ремені) для того, щоб все було доставлено на об’єкт без втрат. Це досить важливі моменти, які свідчать про професіоналізм команди.
 • Усіх співробітників перед прийомом на роботу ретельно перевіряє служба безпеки — всі вони без винятку гідні Вашої довіри та найвідкритішого ставлення під час реалізації заявки.
 • Для збору речей і розбирання/складання меблів застосовується найпростіший, але функціональний пакувальний матеріал — скотч (клейка стрічка), захисна плівка з кульками повітря, картон та картонні коробки потрібного розміру.

Підкреслимо, що мувінгова компанія «Camel» (Одеса та Одеська область) виконує сервіс перевезення речей недорого, надійно та швидко. Відповідальне ставлення до кожного замовлення тільки позитивне, що дозволяє реалізувати його з честю. Зберегти всі речі та предмети обстановки у «первозданному» вигляді та відвезти на вказану адресу — наша почесна місія, якою ми дуже дорожимо. Серйозне ставлення до кожного замовлення, індивідуальний підхід до кожного клієнта — це єдина можливість сформувати постійну клієнтуру. Якщо замовник задоволений, він обов’язково порадить агентство «Camel» своїм друзям, родичам і гарним знайомим. Це дозволить нам і надалі радувати одеситів та гостей міста своїм професіоналізмом.