Наші сильні сторони

Наша мувінгова агенція реалізує завдання всіх рівнів складності
Професіоналізм
вантажників/водія у реалізації завдань

Команда міцних та надійних співробітників
Кваліфіковані фахівці злагоджено та делікатно виконують будь-які вантажні перевезення
 • Квартирні переїзди
 • Доставка речей і товарів
 • Транспортування вантажу

Оперативність і пунктуальність
Наші співробітники завжди націлені на позитивний результат та відмінну оцінку клієнта. Наші переваги:
 • Точність у діях
 • Своєчасність
 • Лояльність
Кваліфікація
у здійсненні комплексних замовлень
Відгуки вдячних клієнтів

Назар
Шкільний товариш порадив звернутися до «Camel», коли переїжджали на нову квартиру. Приїхали швидко і одразу взялися до справи. Ми навіть не встигли від'єднати пральну машину та бойлер. Все обернули плівкою, довезли в безпеці. Молодці.
Оксана
Бабусине піаніно дуже старовинне, хоча ще налаштовується. Для нас це пам'ять та цінна річ. Приїхали до нас культурні, тверезі вантажники і дуже дбайливо поставилися до наших речей. Було трохи дивно, але дуже приємно. Спасибі їм.
Тарас
Наш пікап був не в строю. Стукав кардан і треба було сальник замінити. Але прибув товар, а на точки везти не було на чому. Зателефонував до «Camel» просто з інтернету. Швидко приїхали та оперативно все розвезли. Дуже виручили. Дякую!

  Ви все ще думаєте?
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості зараз!  Контакти

  Графік роботи:

  Понеділок – П’ятниця
  з 8:00 до 20:00
  Субота з 8:00 до 20:00
  Неділя – Вихідний

  Про компанію


  Перевезення «Camel» Одеса та Одеська область — надійний, своєчасний та недорогий сервіс

  Вантажоперевезення періодично необхідні всім — і простим українським сім’ям, і магазинам, і кафе, і ресторанам, установам, офісам, виробничим цехам. Якщо потрібен надійний, своєчасний та недорогий сервіс, то це безперечно мувінгова компанія «Camel», яка здійснює перевезення будь-якого вантажу в регіоні Одеська область та місто Одеса. Принципова відмінність від інших фірм, які також возять вантажі, це порядність і низька ціна на послугу доставка, перевезення та транспортування важких речей, якщо вони настільки важкі, що не підйомні для самого клієнта. Вартість перенесення та транспортування побутових предметів, обладнання, речей та товарних цінностей формується нашими маркетологами з урахуванням актуального становища в економіці країни та добробуту середньостатистичних українців.

  Найкращі вантажники (Одеса) та водій

  Індивідуальний підхід до кожного замовлення перевезення вантажу — це ділове кредо компанії. По суті кожного замовлення знаходяться певні побажання замовника, виконання яких для нас має велике значення. Замовити послугу вантажоперевезення зовсім нескладно — на нашому мережевому ресурсі perevozki-camel.com.ua є номери телефонів, за якими Ви отримаєте змістовну консультацію про послуги, а також є форма зворотного зв’язку, що дозволяє замовити зворотній дзвінок.

  • Згуртована команда — і вантажники, і кваліфікований шофер мають саме ті професійні якості, які відповідають європейським стандартам сервісу.
  • Пунктуальність — домовленості виконуються скрупульозно та відповідально, оскільки в наші дні тільки таким чином формується гідна репутація на ринку надання послуги вантажоперевезення в Одесі.
  • Оплата у зручній формі — це може бути готівка, кредитна картка або розрахунковий банківський рахунок.
  • Акуратні та міцні вантажники піднімуть на потрібний поверх коробки з тендітним посудом та дорогою комп’ютерною технікою швидко та делікатно. Все буде в цілості та безпеці.
  • Водій грамотно продумає маршрут — логістика важлива, коли підприємці рахують кожну гривню та хвилину, максимально оптимізуючі свій бізнес.

  Найпопулярніші послуги перевезення, переїзду та доставки

  Існує кілька форм сервісу перевезення, які «Camel» освоїв досконально. Саме завдяки цим найбільш вдалим у нашому виконанні послугам до нас звертаються постійні замовники, які рекомендують нас партнерам, родичам і друзям.

  • Переїзд з однієї квартири в іншу виконується нами майстерно. Коли клієнти добре готуються (пакують коробки з речами, кухонною, побутовою та комп’ютерною технікою), все відбувається дуже швидко, злагоджено і в хорошому настрої.
  • Офіс змінює адресу прописки, як торгове судно змінює порт приписки — комп’ютери, кондиціонери та копіювальна техніка акуратно слідує за своїми звичними користувачами у нове місце локації спокійно та без подій.
  • Будівельне сміття залишає свіжопофарбовані стіни після ремонту чи будівництва, не залишаючи про себе жодного нагадування — вантажоперевезення виконується, що називається «під ключ».

  Основні якості перевезення від «Camel» — професіоналізм, оптимізм і оперативність. Замовити послугу перевезення вантажів в Одесі дуже просто — телефонуйте нам або залишайте заявку. Довіра замовника для нас є найбільшим благом. Ми прагнемо не лише заробити, а й допомогти українцям максимально спростити та зробити зручним свій повсякденний побут.