Мінімальне замовлення

700 грн
1100 грн
1500 грн
Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
У вартість входить:
Мінімальне замовлення дві години 200 грн/год
Наступна година 200 грн
Поверховість до 5 поверху
Розбирання - збирання меблів
Упаковка майна та побутової техніки
Навантаження - вивантаження майна та меблів
Тарифікаця після першої години По 10 хв.
Знижка 5% На Другий заказ та 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Будь-які форми оплати Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ

Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта, піше перенесення від 100 метрів оплачується додатково.
Докладніше

  Ви все ще думаєте?
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості зараз!  Перевезення здійснюються у такому порядку:


  • 01 Ви дзвоните до нас по одному з номерів телефону або залишаєте заявку, заповнивши форму зворотнього зв'язку
  • 02 Керуючий персоналом попередньо розраховує вартість наших послуг та укладається договір
  • 03 Як тільки досягнуто взаємної домовленості, встановлюється час прибуття машини на об'єкт
  • 04 Проводиться негайне та акуратне навантаження майна на спецтехніку, прибуття на адресу, вивантаження
  • 05 Оплата замовлення доступна будь-яким способом — приймаються готівка, кредитна картка, банківський рахунок
  Пакувальні матеріали

  Картонний короб

  Плівка стрейч

  Листовий картон

  Папір для пакування

  Кутник картонний

  Повітряно-пухирчаста плівка

  Месенджери для оформлення замовлення
  Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани щодо транспортування та переїзду
  Відгуки вдячних клієнтів

  Назар
  Шкільний товариш порадив звернутися до «Camel», коли переїжджали на нову квартиру. Приїхали швидко і одразу взялися до справи. Ми навіть не встигли від'єднати пральну машину та бойлер. Все обернули плівкою, довезли в безпеці. Молодці.
  Оксана
  Бабусине піаніно дуже старовинне, хоча ще налаштовується. Для нас це пам'ять та цінна річ. Приїхали до нас культурні, тверезі вантажники і дуже дбайливо поставилися до наших речей. Було трохи дивно, але дуже приємно. Спасибі їм.
  Тарас
  Наш пікап був не в строю. Стукав кардан і треба було сальник замінити. Але прибув товар, а на точки везти не було на чому. Зателефонував до «Camel» просто з інтернету. Швидко приїхали та оперативно все розвезли. Дуже виручили. Дякую!

  Вантажники


  Вантажники (Одеса, Україна) завжди готові виконати перевезення будь-яких вантажів

  Вантажоперевезення є досить затребуваним сервісом. Дуже часто підприємцю потрібно негайно перемістити комерційний товар, а вільного автотранспорту на цей момент немає. Також можливо, що фірма або ФОП завжди використовує мувінгове агентство «Camel». У такому разі питання вирішене ще до того, як воно виникне — наші вантажники (Одеса, Україна) завжди готові виконати перевезення будь-яких вантажів у кожному районі країни та регіону Одеська область. В Одесі це Приморський, Малинівський, Київський, Суворівський район та центр міста.

  На яких умовах працюють одеські вантажники від перевезення «Camel»?

  • Сервіс надається в найкращому вигляді, а його ціна відмінно підходить постійним клієнтам, а значить буде цілком прийнятна і новим користувачам, щоб замовити.
  • Послуги вантажоперевезення виконуються нами на європейському рівні для того, щоб не виникало непорозуміння, а вартість цілком відповідає тому складному та кризовому становищу, в якому зараз перебуває державна економіка.
  • Послуга вантажники, замовити яку зовсім нескладно, доступна у будь-який час. Достатньо зателефонувати менеджеру за вказаним на сайті perevozki-camel.com.ua номером телефону.
  • Згідно з обсягами та ваговою категорією перевезених ваг розраховується ціна, яка залежить і від протяжності маршруту. Однак, кількість залучених переносників та пакувальників (така послуга теж доступна, але на неї сформовано окремий тариф) безпосередньо пропорційна до сумарної ваги перевезення.

  Які опції доступні при замовленні послуги вантажники в Одесі?

  Проблеми з переміщенням вантажів, як ми вже зазначили вище, здатні виникнути у ділового співробітника підприємницької діяльності, але не лише. Прості обивателі, молоді сім’ї, студенти, інші категорії населення часто потребують допомоги з переїзду та перевезення великих предметів (холодильник, пральна машина, ванна, душова кабіна, будівельні матеріали). Залучати друзів чи родичів до цього процесу часто незручно, а то й зовсім неможливо, тому наші вантажники «на відмінно» виконують перевезення від «Camel».

  • Такелажні завдання, пов’язані з підйомами та переносами таких предметів, як, наприклад, піаніно, у повсякденній реалізації доступні далеко не всім. Наші вантажники мають у своєму арсеналі спеціальний такелаж (скоби, карабіни, блоки, ланцюги, гаки, ланки, рим-болти, гайки та звичайно ж ремені), який забезпечує професійний рівень роботи.
  • Навантаження та розвантаження різних упаковок та способів кріплення товарних одиниць виконуються уважно та негайно. Зрозуміло, що існує погодинна тарифікація і наші співробітники ніколи не «затягують» процес.
  • Упаковка речей та предметів інтер’єру виконується за окремими умовами, які рекомендується заздалегідь обговорити з менеджером. Так, якщо потрібно акуратно запакувати майно, то ми, безумовно, допоможемо на гідному рівні.
  • Те саме стосується такої додаткової послуги, як розбирання/збирання меблів перед і, відповідно, після доставки. Вантажники готові не тільки доставити вантаж куди потрібно, а й дбайливо розібрати меблі, перемістити в нову локацію і там акуратно її відновити.

  Які фактори впливають на вартість послуги вантажники, які здійснюють перевезення?

  • Необхідність запакувати особисті речі клієнта + пакувальні елементи та матеріали.
  • Вантажні та розвантажувальні роботи в нічний час.
  • Такелажні завдання.
  • Перенесення предметом вагою понад 100 кілограмів.
  • Навантаження, вивезення, привезення та розвантаження — комплексна послуга.
  • Розбирання/складання меблів.
  • Спуск з поверху та підйом на поверх.
  • Тривалість маршруту перевезення за кілометри — з пункту завантаження до пункту вивантаження.
  • Спеціальні замовлення — дуже важкий вантаж, вимога прискореного виконання робіт, коли необхідно розширити штат команди.

  Чим хороші у вантажно-розвантажувальних роботах вантажники «Camel»?

  Базова перевага мувінгової компанії — сервіс високого класу. Співробітники відмінно екіпіровані та оснащені обладнанням, необхідним для комплексного виконання робіт. Замовнику не потрібно ні про що хвилюватися — все включено. Які ще є переваги?

  • Дії пунктуальні та точно відповідають домовленостям щодо строків. Оперативність та чіткість виконання поставленого завдання завжди була і залишається важливим критерієм оцінки якості наданих послуг.
  • Прозора вартість проявляється у тому, що ціна перевезення в Одесі відповідає раніше досягнутим домовленостям. Раптових надбавок та інших несподіванок не буде. Сума відома і вантажникам, і замовнику — її початковий обсяг залишається незмінним. Усі додаткові витрати обумовлюються заздалегідь.
  • Професіоналізм проявляється у всьому — навіть у дрібницях, які для клієнта є надзвичайно важливими. Вантаж доставляється в безпеці — для цього застосовується спеціальний такелаж та відповідні матеріали додаткової обгортки та упаковки.
  • Цілодобовий графік навантаження, транспортування та доставки, який, звісно, має певний тариф. Зазначимо, що нічні розвантаження та навантаження виробляються так само акуратно, як і будь-які денні роботи.

  Підкреслимо, що навіть у такій справі, як перевезення вантажів по регіону Одеська область, Одеса, вся Україна, важливим є індивідуальний підхід до реалізації кожного окремого кейсу. Будь-який замовник (будь то доставка посилки з пошти або транспортування негабаритної партії товару) отримує ту якість послуги, на яку він має право розраховувати. Ми прагнемо допомогти людям вирішувати їхні побутові потреби, допомагаємо виконувати потреби, завдяки яким кожен день роботи та відпочинку стає трохи зручнішими та комфортнішим. Телефонуйте за вказаним номером телефону або залишайте заявку на сайті — наші вантажники готові до виконання завдання будь-якої складності.