Мінімальне замовлення

700 грн
1100 грн
1500 грн
ТАРИФИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ В ОДЕСІ

350 грн/год
1.5т 1.8м 10м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 350 грн/година
Стандарт
Газель (будка) довжиною кузова не менше 3 м та висотою від 2 м.
450 грн/год
1.9м 13м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 450 грн/година
Екстра
Меблевий фургон (будка) довжиною кузова не менше 4 м та висотою від 2 м.
700 грн/год
10т 2.1м 24м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 700 грн/година
Максі
Велика вантажівка, кузов від 6 м для об'ємних вантажів та великих переїздів.
1100 грн/год
24т 2.4м 45м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 4 години часу. Далі: 1100 грн/година
Фура
Напівпричіп тентований для перевезень і доставок вантажу до 22 т.
Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
У вартість входить:
Мінімальне замовлення дві години 200 грн/год
Наступна година 200 грн
Поверховість до 5 поверху
Розбирання - збирання меблів
Упаковка майна та побутової техніки
Навантаження - вивантаження майна та меблів
Тарифікаця після першої години По 10 хв.
Знижка 5% На Другий заказ та 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Будь-які форми оплати Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ

Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта, піше перенесення від 100 метрів оплачується додатково.
Докладніше

Перевезення здійснюються у такому порядку:


 • 01 Ви дзвоните до нас по одному з номерів телефону або залишаєте заявку, заповнивши форму зворотнього зв'язку
 • 02 Керуючий персоналом попередньо розраховує вартість наших послуг та укладається договір
 • 03 Як тільки досягнуто взаємної домовленості, встановлюється час прибуття машини на об'єкт
 • 04 Проводиться негайне та акуратне навантаження майна на спецтехніку, прибуття на адресу, вивантаження
 • 05 Оплата замовлення доступна будь-яким способом — приймаються готівка, кредитна картка, банківський рахунок
Пакувальні матеріали

Картонний короб

Плівка стрейч

Листовий картон

Папір для пакування

Кутник картонний

Повітряно-пухирчаста плівка

Месенджери для оформлення замовлення
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани щодо транспортування та переїзду

Перевезення побутової техніки


Перевезення побутової техніки в Одесі — популярний сервіс від агентства з доставки вантажів «Camel»

Періодично у всіх українців виникає потреба транспортувати побутові прилади, які не віднесеш у руках чи не відвезеш на велосипеді та навіть на задньому сидінні легкового автомобіля. Так чи інакше доводиться звернутися до професійних працівників цієї сфери. Перевезення побутової техніки в Одесі — популярний сервіс від агентства з доставки вантажів «Camel» (Одеська область). Мувінгова компанія добре себе зарекомендувала завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта та здатності оперативно, акуратно та дбайливо виконати поставлене завдання.

Доставка побутової техніки (Одеса) після ремонту, з магазину, будинку, квартири

Побутові прилади різного розміру та призначення дуже щільно увійшли до життя сучасних мешканців України, яка всебічно підтримує науково-технічний прогрес. У тому числі і той його сегмент, що стосується повсякденного користування.

Які предмети ми відносимо до побутової техніки?

 • Пральна машина.
 • Холодильник.
 • Газова чи електрична плита.
 • Телевізор.
 • Мікрохвильова піч.
 • Посудомийна машина.

Цілком можливо, що на цьому список побутових приладів не закінчується, проте ми назвали найпоширеніші. Саме про них йдеться, коли виникають труднощі з транспортуванням цих незамінних пристроїв у нову квартиру, будинок, офіс, виробниче приміщення, соціальний, культурний, виховний чи освітній заклад. Те, що для багатьох бачиться нерозв’язною проблемою, для нас дуже бажана зайнятість, натомість, за яку ми розраховуємо отримати цілком адекватну плату.

Скільки коштує перевезення побутової техніки в Одесі?

Однозначно одне: перевезення від «Camel» — це недорого. Ціна на послуги, замовити які може собі дозволити практично будь-який середньостатистичний українець, цілком відповідають ринковим розцінкам. Вартість доставки побутової техніки сформована маркетологами з урахуванням поточної ситуації в економіці України, яка переживає найважчу кризу. Тому для нас це подвійно приємно — адже нам цікавий не лише банальний заробіток, а й те, що з’являється реальна можливість допомогти своїм співвітчизникам у цій простій, але дуже важливій для комфортної повсякденності справі.

Доставка побутової техніки «під ключ»

Правильне транспортування великих побутових приладів виконується нами дуже обережно, із застосуванням наших знань, нашого досвіду та навичок. Звернутися за допомогою нескладно — на нашому сайті perevozki-camel.com.ua надано номери телефонів, за якими завжди можлива компетентна консультація менеджера. Доступна також форма зворотного зв’язку, заповнивши яку Ви обов’язково отримаєте фідбек. Після коротких переговорів з керуючим персоналом, уточнення деталей, маршруту, габаритів вантажу та ймовірних нюансів для Вас стає відома вартість послуги з перевезення побутової техніки в регіоні місто Одеса та Одеська область.

Порядок транспортування побутових приладів з точки А до точки Б

 • Підготовка побутової техніки перед навантаженням необхідна тоді, коли прилад не знаходиться у заводській упаковці. Це допустимо під час перевезення з квартири, будинку, офісу, цеху в інше приміщення або з ремонтної майстерні. У цьому випадку Ви самі готує пристрій або довіряєте цю почесну місію нам. Тоді наші міцні та ввічливі вантажники (Одеса) привезуть із собою пакувальні матеріали — целофан, картон, скотч-стрічку, пінопласт, тощо необхідні елементи.
 • Щойно вантажники прибувають на об’єкт, стартують вантажні заходи.
 • Зазначимо, що ми готові вручну спустити та підняти громіздкі побутові прилади на необхідний поверх — поверховість оплачується за розцінками, які заздалегідь обумовлюються.
 • Після прибуття на місце починається розвантаження. Все відбувається оперативно та без зволікання. Всі співробітники досить професійні та досвідчені, щоб затримувати замовника, який має багато клопоту з облаштуванням в новому приміщенні або будівлі.
 • Доступна допомога з прибирання та розміщення побутової техніки в колишній та новій локації.

Які якості в обслуговуванні від перевезення «Camel» оцінить кожен клієнт?

 • Етичність. Починаючи від дзвінка оператора та стартової консультації керуючого до завершення замовлення та спілкування з вантажниками Вам буде комфортно співпрацювати з нами. Чемність обов’язкова умова кваліфікованого сервісу. Ми прагнемо до того, щоб після реалізації кожного замовлення у клієнта залишалося приємне враження про нас та наших співробітників.
 • Вибір кадрів. Протягом попереднього пункту слід зазначити, що персонал фірми складає відмінний колектив перевірених співробітників, кожен з яких гідний Вашої довіри.
 • Водій добре складає дорожню карту, згідно з якою проводиться доставка побутової техніки за вказаною адресою. Продумана логістика дуже важлива у цій справі. Шофер добре знає місто та перевезення здійснюються за оптимальним маршрутом. Затримки та простій на трасі у «пробках» та «тягучках» виключаються.
 • Делікатність. Всі співробітники діють максимально обережно, взаємодіючи з побутовими приладами, що представляють для клієнта очевидну цінність. Перше правило — «не нашкодити» — завжди дотримується чітко.

Перевезення побутової техніки (холодильник, телевізор, кухонна плита та інші пристрої), незважаючи на простоту виконання, що видається, вимагає від виконавців максимального старання, терпіння і надійності. Буває так, що замовлення надходить у так званий «неурочний» час — не вранці, годині о 9-10, а пізно ввечері, коли людський організм не завжди готовий до максимальних навантажень. Однак наші вантажники та водій завжди знаходяться у чудовій фізичній формі та готові перенести тяжкості та виконати перевезення на відмінно. Ми цінуємо репутацію своєї фірми і завжди намагаємося домогтися прихильності та досягти позитивної оцінки кожного замовника.