Тарифи на вантажоперевезення

350 грн/год
1.5т 1.8м 10м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 350 грн/година
Стандарт
Газель (будка) довжиною кузова не менше 3 м та висотою від 2 м.
450 грн/год
1.9м 13м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 450 грн/година
Екстра
Меблевий фургон (будка) довжиною кузова не менше 4 м та висотою від 2 м.
700 грн/год
10т 2.1м 24м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 700 грн/година
Максі
Велика вантажівка, кузов від 6 м для об'ємних вантажів та великих переїздів.
1100 грн/год
24т 2.4м 45м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 4 години часу. Далі: 1100 грн/година
Фура
Напівпричіп тентований для перевезень і доставок вантажу до 22 т.
Мінімальне замовлення

700 грн
1100 грн
1500 грн
Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
У вартість входить:
Мінімальне замовлення дві години 200 грн/год
Наступна година 200 грн
Поверховість до 5 поверху
Розбирання - збирання меблів
Упаковка майна та побутової техніки
Навантаження - вивантаження майна та меблів
Тарифікаця після першої години По 10 хв.
Знижка 5% На Другий заказ та 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Будь-які форми оплати Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ

Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта, піше перенесення від 100 метрів оплачується додатково.
Докладніше
Месенджери для оформлення замовлення
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани щодо транспортування та переїзду

Тарифи


Тарифи на перевезення від «Camel»— це доступна вартість, за якою можливі професійні переїзд, доставка і транспортування вантажу

Приватним особам та організаціям періодично необхідно перевозити речі, побутову, кухонну та офісну техніку, меблі, товарні одиниці. Цілком виправдано, що клієнт прагне отримати максимальний сервіс за власний кошт. Тарифи на перевезення від «Camel»— це доступна вартість, за якою можливі професійні переїзд, доставка і транспортування вантажу. Це саме та мувінгова компанія, яка поєднує індивідуальний підхід у кожному кейсі та кваліфіковане обслуговування. Найнижча ціна на перевезення в регіоні місто Одеса та Одеська область поширюється на будь-які переміщення країною — для замовлення доступна вся Україна.

Тарифи на перевезення та доставку залежать від таких факторів:

  • Дальність і тривалість перевезення, зайнятість транспортного засобу — тобто, який час мікроавтобус, фургон (будка), вантажівка, самоскид або контейнеровоз буде зайнято під час виконання завдання.
  • Вантажники (Одеса та будь-який район — Приморський, Суворовський, Малинівський, Київський, центр міста) — вартість їхньої роботи залежить від кількості виконаних операцій та від того, скільки годин зайняла робота.
  • Тип перевезення — переїзд обстановки квартири або офісу, доставка посилки в будь-який міський сектор (Молдаванка, залізничний вокзал, Далекі або Ближні Млини, Малий, Середній або Великий Фонтан, Поскот, Ленселище, Сахалінчик, Усатово) або транспортування партії комерційного товару з міста у місто, на склад, підприємство, розвезення по торгових точках.
  • Види вантажу, його вагова категорія — легкі пакети з речами або важкі коробки, наприклад, з облицювальною плиткою: розцінки відрізняються залежно від загальної ваги та кількості місць.
  • Упаковка речей, що перевозяться, і товарних, вантажних одиниць — пакувальні матеріали (коробки, картон, картонні куточки, тягнуча, стрейч і пухирчасто-повітряна плівка, папір тощо, стрейч-стрічка для стягування палет) і робота по упаковці включені у вартість, яка однозначно Вас порадує і буде нижче за очікувану.
  • Час проведення вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування, переїзду, доставки, перевезення — ранок, пізній вечір і нічна реалізація заявки обійдуться дещо дорожче.

Скільки коштує офісний чи квартирний переїзд?

Існує приблизна вартість, про яку Вам негайно повідомляє керуючий персоналом після того, як йому стануть відомі всі деталі, які мають значення для розрахунку вартості замовлення. Тут важливі і як багато предметів (наскільки великий офіс чи скільки кімнат у квартирі, скільки співробітників чи проживаючих), і чи потрібна упаковка/розпакування та розміщення на новій адресі. Менеджер враховує усі нюанси.

Яка вартість послуги вантажники?

Мінімальна зайнятість вантажників складає 2 години для 2-х осіб. Саме така ціна розраховується для будь-якого замовлення згідно з актуальним прайсом послуги. Зазначимо, що наші співробітники є справжніми професіоналами своєї справи і жодної хвилини не ухиляються від виконання своїх прямих обов’язків.

На яку суму потрібно розраховувати під час замовлення сервісу перевезення речей, меблів, побутової техніки?

Все залежить від сумарного обсягу і ваги предметів, що перевозяться. Мають значення також локації «від і до»: чи є під’їзд для транспортного засобу. Важливою є поверховість — кількість поверхів, з яких потрібно спочатку знести вниз предмети, а потім підняти їх на місці приїзду.

Яку цифру потрібно сплатити за вивіз будівельного сміття?

Тут все просто — має безпосереднє значення те, чи знадобиться спеціальна техніка (самоскид, бульдозер, екскаватор) або достатньо, що на об’єкт прибуде фургон (будка), вантажівка або стандартний вантажний мікроавтобус.

Ціна, за якою будуть задіяні вантажники (Одеса), становлять ті погодинні тарифи на перевезення «Camel», що вже вказано вище.

Нагадаємо, що для замовлення послуги переїзд, транспортування та доставка будь-якого вантажу по Одесі, Одеській області та всій Україні потрібно просто набрати один із номерів телефону, представлених на кожній сторінці мережевого ресурсу perevozki-camel.com.ua, або заповнити заявку зворотного зв’язку — обов’язково передзвонимо.