Мінімальне замовлення

700 грн
1100 грн
1500 грн
Пакувальні матеріали

Картонний короб

Плівка стрейч

Листовий картон

Папір для пакування

Кутник картонний

Повітряно-пухирчаста плівка

Месенджери для оформлення замовлення
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани щодо транспортування та переїзду

Упаковка


Упаковка та пакувальні матеріали — популярний сервіс та витратні засоби, які успішно застосовують вантажники агентства перевезення «Camel»

У ході виконання таких затребуваних замовлень, як перевезення речей, переїзд квартири чи офісу, транспортування меблів, побутової техніки, часто потрібні не лише навантаження та розвантаження, а й важливі додаткові послуги. Упаковка та пакувальні матеріали — популярний сервіс та витратні допоміжні засоби, які успішно застосовують вантажники агентства перевезення «Camel» (Одеса та Одеська область). Зазначимо, що послуга упаковка доступна нарівні з рештою завдань, які охоче виконує мувінгове агентство — знижена ціна гарантована. Компанія часто проводить акції, а знижки доступні не лише постійним та корпоративним клієнтам, а й новим замовникам. Упаковка не входить в стандартний прайс при замовленні перевезення по Україні або доставка вантажу в Одесі. Її потрібно замовляти окремо та за попередньою домовленістю з менеджером «Camel».

Як замовити додатковий пакет сервіс?

Для цього необхідно відвідати мережевий ресурс perevozki-camel.com.ua, а потім зателефонувати до нас в офіс за одним із зазначених на кожній сторінці сайту телефонних номерів. Другий варіант — заповніть форму зворотного зв’язку, а після, коли ми Вам передзвонимо, домовляючись про доставку, не забудьте згадати необхідність упаковки та пакувальних матеріалів. Тоді керуючий персоналом неодмінно включить додаткову послугу до Вашого рахунку.

Які найпоширеніші види упаковки?

 • Стрейч плівка.
 • Листовий картон.
 • Папір для пакування.
 • Кутник картонний.
 • Повітряно-бульбашкова обгортка.
 • Картонні коробки, ящики.
 • Стрепінг стрічки та холдери (стягуюча стрічка для пакування вантажу, наприклад, на палеті).

Навіщо потрібна упаковка?

 • Таке замовлення часто надходить при переїздах — квартирних та офісних. Нерідко замовник не планує самостійно займатися упаковкою речей у коробки, тому цю роботу охоче виконують вантажники в Одесі. Мувінгове агентство «Camel» направляє своїх ввічливих та відповідальних співробітників на Ваш об’єкт та виробляється акуратне пакування речей, канцелярії, комп’ютерної, побутової та кухонної техніки в коробки, застосовуються й інші її види.
 • Перевезення меблів часто потребує особливої ​​акуратності. Це ствердження особливо справедливе при розбиранні столів, шаф, ліжок, кухонь на елементи. Корпусні меблі нескладно розуміються, але упаковати її складові потрібно дуже скрупульозно, інакше завдання втратить свій позитивний сенс при втраті або пошкодженні значущої її частини.
 • Перевезення антикваріату — це особливо делікатна опція, яка застосовує найбільш ретельно упаковку для збереження цілісності предмета інтер’єру, що перевозиться.
 • Комп’ютери, пральні та посудомийні машини, холодильник, електрична або газова плита, мікрохвильові печі, морозильні камери, різографи, ксерокси і сканери також краще перевозити з використанням картонних куточків, плівки стрейч та інших матеріалів. Так набагато більше ймовірності, що всі пристрої надалі бездоганно працюватимуть і збережуть свій відмінний зовнішній вигляд.

Упаковка та пакувальні матеріали недорого — доступний сервіс, який мувінгова компанія «Camel» надає по всьому місту Одеса (Приморський, Київський, Суворовський, Малиновський район та центр), а також у будь-якій області України, де замовнику знадобиться ця додаткова та дуже популярна послуга. Темп сучасного життя та складне економічне становище в країні часто змушують наших клієнтів діяти за ситуацією. На збори та самостійне пакування вантажів чи предметів інтер’єру часто не вистачає часу, тому наші співробітники охоче Вам допоможуть. Акуратність та делікатне ставлення до речей та вантажів — це запорука успішного та своєчасного виконання переїзду, доставки, транспортування чи перевезення без втрат. Ми цінуємо свою репутацію та думку кожного замовника про професіоналізм наших співробітників.