Мінімальне замовлення

700 грн
1100 грн
1500 грн
ТАРИФИ НА КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД В ОДЕСІ

350 грн/год
1.5т 1.8м 10м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 350 грн/година
Стандарт
Газель (будка) довжиною кузова не менше 3 м та висотою від 2 м.
450 грн/год
1.9м 13м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 450 грн/година
Екстра
Меблевий фургон (будка) довжиною кузова не менше 4 м та висотою від 2 м.
700 грн/год
10т 2.1м 24м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 2 години часу. Далі: 700 грн/година
Максі
Велика вантажівка, кузов від 6 м для об'ємних вантажів та великих переїздів.
1100 грн/год
24т 2.4м 45м³
Мінімальне замовлення включає: безкоштовну подачу на адресу та 4 години часу. Далі: 1100 грн/година
Фура
Напівпричіп тентований для перевезень і доставок вантажу до 22 т.
Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
У вартість входить:
Мінімальне замовлення дві години 200 грн/год
Наступна година 200 грн
Поверховість до 5 поверху
Розбирання - збирання меблів
Упаковка майна та побутової техніки
Навантаження - вивантаження майна та меблів
Тарифікаця після першої години По 10 хв.
Знижка 5% На Другий заказ та 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Будь-які форми оплати Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ

Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта, піше перенесення від 100 метрів оплачується додатково.
Докладніше

Перевезення здійснюються у такому порядку:


 • 01 Ви дзвоните до нас по одному з номерів телефону або залишаєте заявку, заповнивши форму зворотнього зв'язку
 • 02 Керуючий персоналом попередньо розраховує вартість наших послуг та укладається договір
 • 03 Як тільки досягнуто взаємної домовленості, встановлюється час прибуття машини на об'єкт
 • 04 Проводиться негайне та акуратне навантаження майна на спецтехніку, прибуття на адресу, вивантаження
 • 05 Оплата замовлення доступна будь-яким способом — приймаються готівка, кредитна картка, банківський рахунок
Пакувальні матеріали

Картонний короб

Плівка стрейч

Листовий картон

Папір для пакування

Кутник картонний

Повітряно-пухирчаста плівка

Месенджери для оформлення замовлення
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани щодо транспортування та переїзду

Квартирний переїзд


Квартирний переїзд — відповідальна та надійна послуга від агентства перевезення «Camel»

Переїжджати з одного місця проживання на інше дуже клопітно у будь-якому випадку, навіть якщо Ви дуже радієте цій обставині. Якщо ж це вимушений захід, то він проходить подвійно тяжко, якщо намагатися здійснити його власними силами. У будь-якому випадку необхідно в цій серйозній справі довіритись професіоналізму представників відповідного сегменту місцевого ринку послуг. Квартирний переїзд — відповідальна та надійна послуга від агентства перевезення «Camel», яке, безперечно, найкраще в регіоні місто Одеса та Одеська область. Зрозуміло, якщо Ви ще не зверталися до нас раніше, ми спробуємо справити найбільш вигідне враження, щоб мувінгова команда не розчарувала Вас. Найбільш відповідально ми підходимо до реалізації цього сервісу, якщо переїжджає ціла родина, де представлено кілька поколінь українців. Така подія супроводжується дуже емоційними проявами клієнтів, і нам потрібно виглядати особливо респектабельно. Будь-яка помилка може коштувати для нас дуже дорого, адже за нашими діями дуже уважно стежать, наприклад, літні господарі речей та предметів інтер’єру. Тому в такій ситуації важливо зберігати «олімпійський» спокій та виконати всі дії бездоганно. Підкреслимо, що у нас працюють найввічливіші та найетичніші вантажники в Одесі.

З яких етапів складається квартирний переїзд в Одесі?

 • Насамперед потрібно замовити послугу перевезення речей, меблів, побутової техніки, комп’ютерів та інших елементів обстановки. Наприклад, деякі накопичують якісь будівельні матеріали, все для риболовлі, швейні машинки, деталі автомобіля чи лакофарбову продукцію, що додає і обсягу, і ваги при переміщенні. Отже, спершу зателефонуйте та дізнайтесь актуальну вартість послуги — для цього на сайті perevozki-camel.com.ua вказані номери телефонів та є форма зворотного зв’язку, після заповнення якої з Вами обов’язково зв’яжуться.
 • У телефонному форматі менеджер дізнається про всі деталі майбутнього переїзду квартири — приблизний обсяг вантажу, поверховість, локації двох об’єктів (точка А та точка Б) та особливі побажання щодо транспортування піаніно, величезних акваріумів і тераріумів, клітин з екзотичними папугами тощо.
 • Потім призначається точний час та місце старту переїзду квартирного майна, якого може бути дуже багато, але буває навпаки. Для переїзду одинокої студентки з однієї маленької квартири типу гостинка в іншу подібну обитель не знадобиться ціла команда, а достатньо одного співробітника. У ході розмови по телефону все це стає відомо і формується певний кошторис, якого всі дотримуються надалі. Якщо з ініціативи замовника виникають непередбачені обставини, що перешкоджають виконанню заходу згідно з наміченим графіком, то ціна на переїзд квартири в Одесі зростає — це цілком логічно і всі це розуміють.
 • Вантажники та водій приїжджають на фургоні, пікапі або мікроавтобусі на місце збору майна, що перевозиться — на Вашу стару адресу, яка тепер стає, можливо, для когось новою.
 • Якщо все упаковано, негайно починається навантаження. Якщо потрібна допомога з упаковкою речей, побутової техніки та розбирання меблів, то ми готові приїхати заздалегідь та привеземо з собою пакувальний матеріал (картонні коробки, клейку стрічку, пінопласт для обкладання кутів, пакети тощо).
 • Коли навантаження завершується, автотранспорт доставляє вантаж на наступний об’єкт, переїжджаючи з точки А в точку Б.
 • На місці починається вивантаження і складування коробок та речей там, де вкаже клієнт. Доступна опція збирання та розміщення меблів, а також підключення побутової техніки — пральної машини, холодильника, кухонної (електричної або газової) плити, посудомийної машини, мікрохвильової печі. Розстановка обстановки, що перевозиться, і предметів побуту завершується тоді, коли клієнт оголосить, що квартирний переїзд завершено.

Скільки коштує квартирний переїзд в Одесі?

Ціна на послугу залежить від наступних факторів:

 • Обстановка якої квартири переїжджає — однокімнатної чи багатокімнатної, площа якої перевищує 100 квадратних метрів.
 • Чи є необхідність спускати речі та меблі на руках?
 • Якщо так, то з якого поверху та на який поверх потім потрібно піднімати вантаж.
 • Яка дальність маршруту під час переїзду з одного об’єкта на інший.
 • Чи потрібно розбирати меблі, демонтувати побутову та кухонну техніку?
 • Чи потрібна допомога в упаковці та розпакуванні речей?
 • Чи потрібні пакувальні матеріали?
 • Чи є серед предметів інтер’єру тендітні та громіздкі (піаніно, великі світильники для підлоги, дзеркальні шафи, антикварні крісла та інші меблі)?
 • Коли проводиться квартирний переїзд: якщо пізно ввечері, рано вранці або вночі, то сервіс коштує дорожче.

Переваги послуги переїзд квартири від агенції перевезення «Camel»

 • Найкращі вантажники в Одесі — ввічливі та послужливі. Легко переносять тяжкості, поводяться стримано та допомагають господарям квартири у всьому.
 • Водій має необхідний досвід і добре орієнтується у дорожній карті місцевості. Вибирає найбільш оптимальний маршрут, який дозволяє уникнути заторів, поганих та небезпечних ділянок дороги.
 • Найкращі розцінки на виконання робіт — ціна найнижча в регіоні Одеська область та місто Одеса. Це стосується всіх міських секторів — Малинівський, Приморський, Київський, Суворівський район та центр міста.

Замовляйте квартирний переїзд у нас

Телефонуйте і отримуйте моментальну консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять. Керуючий персоналом та справами фірми завжди готовий обговорити можливий договір на надання послуг. Готовність закріпити домовленість в усному та письмовому вигляді незмінно справляє на клієнтів найсприятливіше враження. Орієнтованість на клієнта, індивідуальний підхід до кожного замовлення допомагають сформувати хорошу репутацію компанії, оскільки замовник завжди задоволений та відгукується про нашу роботу з похвалою. Ми завжди прагнемо допомогти одеситам та гостям міста отримати той квартирний переїзд, на який вони заслуговують і чекають. Всі ми прагнемо одного — щоб у повсякденності побільшало комфорту та зручності.